Gatis

Kalniņš - Kalnmalis

Valdes priekšsēdētājs

+371 67240955

+371 22555855

gatis@balticexpert.lv

Golfs; Snowbords; Grāmatu lasīšana; Filmu skatīšanās

Siera kūka; Lasis; Steiks

Guinness; Saldējuma kokteilis

Mareks

Zaikovskis

Valdes loceklis

+371 67240955

+371 29277780

mareks.zaikovskis@balticexpert.lv

Niršana; Kalnu slēpošana; Ceļošana; Ēst gatavošana

Dažāda veida medījumi; Austrumu virtuve

Alvejas dzēriens; vīns; Zaļā tēja

Emīls

Paegle

Nekustamo īpašumu konsultants

+371 67240955

+ 371 29506066

emils@balticexpert.lv

Makšķerēšana; Sports

Austrumu virtuve; Eksotiski ēdieni

Ābolu sula; Alus

Pēdējie pievienotie objekti

Duntes 28 Zolitūdes 36 Slokas 183

Skatīt visus

Pēdējie pievienotie objekti

Terbatas iela Mūkusalas iela 53 Daugavgrīvas iela 68a

Skatīt visus

Pēdējie pievienotie objekti

Kalēju 14/16 Treiliņu Pauguru

Skatīt visus

Laura

Lomonovska

Nekustamo īpašumu konsultante

+371 67240955

+371 27077317

laura@balticexpert.lv

Riteņbraukšana; Ceļošans; Snovbords

Gaļas ēdieni; Zivis; Augļi

Tēja; Vīns; Svagi spiestas sulas

Rihards

Fridbergs

Nekustamo īpašumu konsultants

+371 67240955

+371 29793266

rihards@balticexpert.lv

Skvošs; Audiogrāmatu klausīšanās; Ērģeļspēle

Meksikāņu virtuve; Tumšā šokolāde ar piparmētru

Augļu tēja; Apelsīnu sula

Larisa

Matēviča

Nekustamo īpašumu konsultante

+371 67240955

+371 29135448

larisa@balticexpert.lv

Tautasdejas; Skvošs; Grāmatu lasīšana

Itāļu virtuve; Šokolāde; Sieri

Vīns; Balta kafija;

Pēdējie pievienotie objekti

Brīvības iela 171 Vienības gatve 109 Stūrmaņu iela 25

Skatīt visus

Atsauksmes par konsultantu

Pēdējie pievienotie objekti

Ozolciema 10 Saulgriežu iela Bērzciems, Engurē

Skatīt visus

Atsauksmes par konsultantu

Pēdējie pievienotie objekti

Rīgas iela 104, Cēsis, Cēsu novads Druvas iela 42, Mārupe Stopiņu 8 - 1, Rīga

Skatīt visus

Deniss

Meļihovs

Nekustamo īpašumu konsultants

+371 67240955

+ 371 26650070

deniss@balticexpert.lv

Sports; Restaurēšana; Lasīšana

Pica; Ķīniešu virtuve; Dārzeņi

Minerālūdens; Kafija; Cola

Atsauksmes par konsultantu

Pēdējie pievienotie objekti

Marija iela 20 Ziepju iela 5-K2 Avoti

Skatīt visus

Tev nav saglabāto objektu